Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Tomasz Zubilewicz opowiadał o prognozie pogody ze sceny przygotowywanej na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Triki, dzięki którym nie zgubisz nart po drodze

Joanna Winiarska doradziła, jak spakować się na ferie. Jak zapakować narty do samochodu, a jak bezpiecznie przewozić walizki w bagażniku?

Ada Fijał znowu szokuje – została wokalistką

Aktorka Ada Fijał zamieszcza w internecie zabawne filmiki. – Bardzo lubię rozbawiać ludzi, lubię siebie przy tym bawić – powiedziała. Jak odpowiedziała na zarzuty, że nie potrafi się ubrać? Jaki temat został poruszony w jej najnowszym klipie „EkoWoman”?

W blasku fleszy

Barbara Pasek opowiedziała o najnowszych wydarzeniach ze świata show-biznesu. Jak gwiazdy zaangażowały się w pomoc Australii, która zmaga się z ogromnymi pożarami? A jaką aukcję zorganizował dziennikarz Filip Chajzer, z której środki zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Czy zima w końcu przyjdzie

Tomasz Zubilewicz opowiadał o prognozie pogody ze sceny przygotowywanej na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jakie będą dzisiaj temperatury?

Pijesz kawę – chudniesz?

Dietetyczka Katarzyna Biłous opowiedziała, jak kawa wpływa na nasz organizm. – Sama kawa powoduje, że jesteśmy nasyceni i nie chce nam się jeść, dodatkowo zwiększa się częstotliwość akcji serca i metabolizm się podbija – powiedziała. – Kofeina zawarta w różnorodnych produktach hamuje wzrost i różnicowanie tkanki tłuszczowej – dodała. Jaką kawę pić, aby nie była kaloryczna?

Co jeszcze w programie?

Oni ratują nas przed głodem

Streetfoodowe klasyki

Obcy są wśród nas