Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak i przygotowania do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W Warszawie na Placu Defilad trwają przygotowania do kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bartek Jędrzejak sprawdził, jak wyglądają prace na budowie miasteczka. – Zebrane w tym roku pieniądze zostaną przekazane na taki sprzęt, jak: ultrasonografy i tomografy komputerowe – wyjaśnił.

Nowy Mister Polski wybrany

Nowym Misterem Polski został 25-letni łodzianin Tomasz Zarzycki. Spotkał się z nim Mateusz Hładki. Jakie plany zawodowe i prywatne ma najprzystojniejszy Polak 2018 roku? – Zamierzam wrócić na studia – wyjaśnił. Co o jego sukcesie myślą rodzice?

Co nowego w show-biznesie?

Mateusz Hładki zdradził najnowsze informacje ze świata gwiazd. Opowiedział o dołączeniu Agnieszki Radwańskiej do grona ambasadorów UNICEF-u oraz nominacjach „Zimnej wojny” do prestiżowych nagród BAFTA. – Tydzień bez nagrody dla „Zimnej wojny” tygodniem straconym – podsumował. Czym zajmuje się siostra Joanny Kulig?

Justyna Nagłowska o podróżach i zakrętach życiowych

Justyna Nagłowska to polonistka i dziennikarka, prowadzi program "Mój przewodnik po..." w Travel Channel, a prywatnie jest mamą dwóch córek i narzeczoną Borysa Szyca. Jak wygląda jej życie rodzinne? W wywiadzie z Mateuszem Hładkim Nagłowska opowiedziała o swoich podróżach, karierze i związku ze znanym aktorem.  - Udało nam się stworzyć rodzinę – wyjaśniła.