Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

„Całe szczęście” to nowa komedia romantyczna twórców filmu „Listy do M.”. W studiu „Dzień Dobry TVN” o swoich rolach w produkcji oraz codziennym życiu i pasjach opowiedzieli aktorzy Marieta Żukowska i Jacek Borusiński. Jak wspominają pracę na planie? – Jest to taki sympatyczny film o tym, że można się wyluzować – wyjaśniła Żukowska.

Nie hejtuj - rock’n’rolluj. Jurek Owsiak przeciwko mowie nienawiści

Jurek Owsiak wraz z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adamem Bodnarem organizują debatę o tym, jak skutecznie przeciwdziałać zjawisku mowy nienawiści w Polsce. W studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedział o zbliżającym się finale pierwszego etapu konkursu edukacyjnego „Ratujemy i uczymy ratować”. Prezes WOŚP przybliżył również najnowsze działania Fundacji.

Slalom Gigant na Kasprowym Wierchu

Dorota Gardias przy okazji konkursu No Limit Kasprowy spotkała się z Marcinem Blautem i zawodnikiem Igorem Sikorskim, który jest niepełnosprawnym narciarzem. Jakie sukcesy ma na swoim koncie? – Cieszę się, że mogę zakończyć sezon tutaj na Kasprowym – wyjaśnił.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o powrocie do normalności po chorobie

Alżbeta Lenska w maju ubiegłego roku przeszła operację. W głowie aktorki pękł tętniak, a cała tragedia rozegrała się podczas przerwy w spektaklu, w którym występowała wspólnie z mężem Rafałem Cieszyńskim. Jak udało jej się wrócić do zdrowia po operacji? W studiu „Dzień Dobry TVN” para opowiedziała o swoim wspólnym życiu. Dlaczego aktorka zdecydowała się oświadczyć swojemu mężowi w szpitalu?

Loteria „Dzień Dobry TVN”. Co wygrał Janusz z Nowego Targu?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Hubert Urbański poprowadził kolejną odsłonę loterii „Postaw na Dzień Dobry”. Co udało się wygrać Januszowi z Nowego Targu?

Piotr Kucharski i jego szczawiowa prawie klasyczna

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał, jak przygotować szczawiową prawie klasyczną. Dlaczego zdecydował się zmiksować zupę i co dodał do niej na koniec. – Jest coraz mniej łąk ze szczawiem – zdradził kucharz.