Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Mąż Lidki Nwolisy jest Nigeryjczykiem. Po tym, jak ich synek został napadnięty w szkole przez grupę rówieśników, postanowili położyć większy nacisk na szerzenie tolerancji w ramach założonej przez siebie Fundacji na rzecz mniejszości społecznych i etnicznych Porta. Jak wygląda ich codzienne życie? O tym opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”. W studiu programu Lidia Nwolisa zdradziła również, jak uczyć dzieci tolerancji.

Agata Kulesza o swoim nowym wcieleniu

W nowym filmie Jana Komasy – „Sala Samobójców. Hejter” zagrała Agata Kulesza. Czy było to dla niej wyzwanie? O swoich nowych projektach i współpracy z reżyserem opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Siatkarz Wilfredo León o sytuacji we Włoszech

Wilfredo León to siatkarz grający dla Reprezentacji Polski. Na co dzień wraz ze swoją żoną Małgorzatą mieszkają we Włoszech. Jaka jest tam sytuacja? Jak para spędza ten trudny czas? O włoskiej walce z koronawirusem opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”. W studiu programu były lekkoatleta i mistrz olimpijski Szymon Ziółkowski wyjaśnił również, jak walka z wirusem wpłynie na wydarzenia sportowe na świecie.

Tomasz Marczyński – polski kolarz mieszkający w Hiszpanii

Kilkukrotny mistrz Polski w kolarstwie, Tomasz Marczyński przebywa obecnie w swoim hiszpańskim domu położonym z daleka od miasta. Jak wyglądają treningi sportowca w czasach pandemii koronawirusa? - W pierwszej części dnia kręcę stacjonarnie, a po południu pracuję na działce - wyznał.

Bartosz Sosnowski w utworze „Dalej”

Na scenie „Dzień Dobry TVN” Bartosz Sosnowski wykonał swój autorski utwór „Dalej”.