Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Kolejna część popularnego serialu "Odwróceni" okazała się dużym sukcesem. W studiu "Dzień Dobry TVN" aktorzy Eliza Rycembel, Tomasz Ziętek i Marcel Sabat opowiedzieli o swoich pasjach oraz co robią, by podnieść adrenalinę w swoim codziennym życiu. Jakie miłosne wątki widzowie mogą zobaczyć w produkcji?

Dorota Gardias w Tatrach

Na stokach Kasprowego Wierchu Dorota Gardias spotkała się z Pawłem Szczepankiem i Sebastianem Karpielem-Bułecką przy okazji IV edycji konkursu No Limit Kasprowy. Czy według nich jest to trudna góra do zjazdu na nartach? - Jestem fanem narciarstwa, jestem fanem tego miejsca – wyjaśnił Karpiel-Bułecka.

Przepis na sałatkę ze szpinaku z ryżem i dorszem na parze

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał swój przepis na pyszną sałatkę ze szpinaku z koreańskim twistem oraz dorszem na parze. – Olej sezamowy daje cały smak, jest to banalne – wyjaśnił.

Wstrząsająca historia Katii Gandziuk. Dlaczego została oblana kwasem?

W lipcu zeszłego roku nieznany sprawca oblał 30 letnią Katrię Gandziuk kwasem siarkowym. Kobieta była urzędniczką i szefową administracji rady miejskiej Chersonia. W czasie rewolucji na kijowskim majdanie zaangażowała się w walkę o europejską Ukrainę. Zdarzenie miało miejsce w bramie domu, w którym mieszkała. W studiu „Dzień Dobry TVN” Victor Gandziuk opowiedział, jak zmieniło się życie jej córki po ataku. Towarzyszył mu również aktywista społeczny Vitalii Ustymenko.