Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Wiosna już nadeszła, a w raz z nią pora na pierwsze wiosenne warzywa. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał swoje przepisy z polską zieleniną w roli głównej. Jak użył czosnku niedźwiedziego?

Maroko według Michała Cessanisa. Jakie atrakcje oferuje?

Maroko to gorące państwo umiejscowione w północno-zachodniej Afryce przy Oceanie Atlantyckim i Morzu Śródziemnym. Upalny klimat i malownicze krajobrazy ściągają tam rzesze turystów. Michał Cessanis wybrał się do najciekawszych miast Maroka. - Ten kraj zbudowany jest na gościnności – wyjaśnił Marokańczyk Najib. Co zwiedził w Essaouirze i jak wygląda produkcja olejku arganowego?

Adam Jeż i jego przeszczep wątroby

U Adama Jeża przeszczep był konieczny, ponieważ na skutek choroby autoimmunologicznej jego organizm atakował i niszczył własną wątrobę. Jak wspomina swoją walkę i dzień operacji? W „Dzień Dobry TVN” wraz ze swoją żoną opowiedział o tych ciężkich przeżyciach. – To było najtrudniejsze dla mnie życiowe doświadczenie – wyznała Iwona Czaban-Jeż. Jak dokładnie przebiegł przeszczep? – Procedura przeszczepienia wątroby w naszym szpitalu, to jest angażowanie około 50 osób – wyjaśnił koordynator ds. transplantacji Krzysztof Zając.

Magdalena Trębicka o powrocie do codzienności po przeszczepie wątroby

Wątroba to jeden z najważniejszych narządów. Odpowiada za wiele istotnych procesów zachodzących w organizmie. Transplantacja narządów to bardzo poważna operacja. Czy po takim zabiegu można prowadzić normalne życie? W studiu "Dzień Dobry TVN" Magdalena Trębicka opowiedziała, jak wygląda jej codzienność po trzykrotnej transplantacji wątroby.