Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

W studiu „Dzień Dobry TVN” Piotr Wojtasik zdradził najnowsze informacje z życia gwiazd. Opowiedział między innymi o ewentualnym odejściu Daniela z „Big Brothera” i związku Julii Wieniawy i Aleksandra Barona. – Trzymajmy kciuki, piękna para, dlaczego by nie – wyjaśnił.

Natalia Klimas o swojej pierwszej ciąży

Natalia Klimas niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem opowiedziała o jej początkach i planach na przyszłość. - Musze przyznać, że czuję się świetnie – wyznała. Jak zareagował jej mąż?

Piotr Wojtasik o wszystkich żonach Michała Wiśniewskiego

Ostatnio media obiegły plotki o rozstaniu Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner. Piotr Wojtasik opowiedział o historii jego małżeństw i tym niespodziewanym rozstaniu. - Trudna sprawa, wina zawsze leży po połowie – podsumował. Z kim wokalista wstawił ostatnio zdjęcie na Instagram?

Barwna kariera Haliny Frąckowiak. Jak wygląda jej mieszkanie?

Halina Frąckowiak 30 marca wystąpi razem z polskimi DJ-mi, którzy zmiksują jej największe przeboje. Ten wyjątkowy koncert zorganizowany został w ramach akcji "Made in Poland". W związku z tym wydarzeniem Piotr Wojtasik odwiedził Halinę Frąckowiak w jej domu, zobaczył jak mieszka, poznał najważniejsze momenty w jej życiu i dowiedział się, jak udaje się jej utrzymać idealną figurę. Co o jej talencie sądzą polscy aktorzy?