Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Z najnowszych badań wynika, że spożywanie 3-4 jajek dziennie może zwiększyć ryzyko chorób serca, a nawet przedwczesnej śmierci. Głównym winowajcą ma być obecny w jajkach cholesterol. Czy rzeczywiście jest się czego bać? O tym w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała dietetyk Anna Radowicka.

Legalizacja marihuany w Kanadzie. Jak wygląda plantacja?

W październiku ubiegłego roku w Kanadzie zalegalizowane uprawę i posiadanie marihuany. Sprawa jednak w wielu krajach wciąż budzi kontrowersje. Jak wygląda komercyjna plantacja konopi indyjskiej? W studiu „Dzień Dobry TVN” Maciej Szczodrowski z Centrum Profilaktyki Społecznej, opowiedział legalizacji tej pschoaktywnej używki w Polsce.

Gorąca terapia dla ciała i ducha

Mimo, że z sauny najczęściej korzysta się w celach relaksacyjnych, ma ona ogromne znaczenie dla zdrowia. Poprawia krążenie, wspiera odporność, a nawet wskazana jest w stanach depresyjnych. Jakie są jej rodzaje i jakich zasad powinniśmy przestrzegać?

Przegląd prasy Jana Wróbla

W studiu „Dzień Dobry TVN” Jan Wróbel przedstawił najnowsze informacje z krajowej prasy. Opowiedział między innymi o rozstaniu Michała Wiśniewskiego i przedstawił horoskopy dla prowadzących program. Jakie jeszcze tematy znajdziemy w gazetach?