Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

W Polsce liczba zachorowań ciągle rośnie. Jednak zdaniem dr. Pawła Grzesiowskiego w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, powinniśmy spodziewać się o wiele większej liczby zarażonych w naszym kraju. W aptekach nie możemy kupić już specjalistycznych masek filtrujących. Czy możemy uszyć taką samodzielnie w domu, by spełniała swoje zadanie?

Profesorska rodzina Miss Polonii 2019

Karolina Bielawska w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Wraz z Basią Pasek odwiedziła swoje rodzinne miasto Łódź, gdzie mieszka i studiuje. Jak mówi, edukacja zawsze była dla niej bardzo ważna. Pochodzi z naukowej rodziny – jej mama jest profesorem zarządzania i dziekanem na Politechnice Łódzkiej. – Już w podstawówce wyzywali mnie od kujonów – zdradziła.

Informacje z życia gwiazd

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Basia Pasek zdradziła najnowsze plotki z życia gwiazd. Czy Jarosław Bieniuk został po raz czwarty ojcem? A jak Wojciech Szczęsny wspiera swoich bliskich podczas kwarantanny?

Zakładamy szklarnię na działce

Wiosna zbliża się już wielkimi krokami. Jest to najlepszy czas, by zagospodarować teren na działce i założyć własną szklarnię. Łukasz Skop wyjaśnił, jak to zrobić. Tylko skąd wziąć nasiona?

Domowe buły, bułki i bułeczki

W dzisiejszej kuchni programu Kasia Bukowska pokazał kilka sprawdzonych przepisów na pyszne, drożdżowe wypieki. Jaki jest sekret dobrego ciasta pod słodkie bułeczki z dżemem owocowym?