Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Czy wyginiemy już w następnym pokoleniu?

Globalne ocieplenie jest faktem, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z wynikających z niego zagrożeń. Jedną z przyczyn tego zjawiska jest wzrastająca emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Profesor Szymon Malinowski wytłumaczył, na czym dokładnie polega efekt cieplarniany. Co możemy zrobić, by spowolnić nadejście katastrofy? – Przestać spalać paliwa kopalne – wyjaśnił specjalista.

Jakim makijażem możemy optycznie powiększyć małe oczy?

Duże oczy to jedna z najbardziej pożądanych cech wyglądu. Dzięki odpowiedniemu makijażowi możemy pięknie je podkreślić lub optycznie powiększyć. Odpowiednia technika, mocno wytuszowane rzęsy i użycie białej kredki będą naszymi sprzymierzeńcami. Jakie są najczęstsze popełniane błędy przy makijażu? Makijażystka Marta Gąska zdradziła triki, aby sprytnie powiększyć małe oczy.

Porcja zdrowego białka na śniadanie według Mateusza Gesslera

Sekretem wyśmienitego śniadania jest użycie jak najlepszych lokalnych produktów. Mateusz Gessler zdradził, jak przyrządzić pyszną pastę z wędzonej makreli z wiejskim serem. – Jak idziemy do sklepu i chcemy kupić dobry twaróg, to bierzemy taki z certyfikatem „Jakość i Tradycja”- podkreślił kucharz.

Światowy Dzień Telewizji za kulisami „Dzień Dobry TVN”

Dzisiaj celebrowany jest Światowy Dzień Telewizji. Jak to święto obchodzi ekipa „Dzień Dobry TVN”? – Nigdy tyłem do kamery Andrzej! – zaśmiała się Anna Kalczyńska.