Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Daria Ładocha przygotowała w kuchni „Dzień Dobry TVN” dania dla całej rodziny za mniej niż 25 złotych. Blogerka kulinarna zdradziła przepis na gulasz z kurczaka z warzywami.

Więcej niż wspólne bieganie

Parkrun to cotygodniowe bezpłatne biegi organizowane regularnie w wielu miastach Polski i na świecie. – Zmienił wszystko w moim życiu, po pierwsze zaczęłam biegać, ale przede wszystkim dało mi nowych przyjaciół i znajomych – powiedziała Renata Kim. Jak wyglądają takie biegi?

Co jeść przed i po treningu?

Ekspert ds. żywienia i trener personalny Dariusz Brzeziński wyjaśnił, co jeść przed i po treningu. – Musimy zjeść coś lżejszego, jakieś węglowodany szybko przyswajalne, które nie obciążają układu pokarmowego – powiedział o jedzeniu przed treningiem. – Naturalne produkty zawsze lepiej się wchłaniają, zawsze będą lepsze dla odchudzania – dodał.

Odpicowane mieszkanie – rodem z Nowego Jorku i Hampton

Adriannę Miaskowską i Pawła Rozwadowskiego, którzy podczas urządzania mieszkania zainspirowali się stylem mieszkań w Nowym Jorku i Hampton. – Zawsze byłem fanem połączenia białego z szarym – powiedział Rozwadowski.

Dywany i wykładziny

Ewa Mierzejewska opowiedziała o modnych dywanach i wykładzinach. Ekspert w dziedzinie urządzania wnętrz wyjaśniła, kiedy wybrać do mieszkania wykładzinę zamiast dywanu. – Jak kupujemy wykładzinę, to zawsze sprawdzajmy jakie ma właściwości – zaznaczyła.