Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Wraz z wiekiem w skórze zachodzą procesy starzeniowe, które wpływają na zmianę rysów twarzy. Jednym z efektów są opadające kąciki ust, które nadają twarzy smutny i zacięty wygląd. Jaki zabieg na opadające kąciki ust można wykonać w gabinetach medycyny estetycznej? Lekarz medycyny estetycznej dr Marcin Ambroziak pokazał przykładowe sposoby na walkę z tą przypadłością. – Najbardziej popularnym zabiegiem jest zastosowanie kwasu hialuronowego – wyjaśnił.

Ćwiczenia i masaże na opadające kąciki ust

W studiu „Dzień Dobry TVN” instruktorka jogi twarzy Olga Szemley pokazała ćwiczenia i masaże, które zapobiegają opadaniu kącików ust. Jak rozluźnić żuchwę i na czym polega japoński cosmolifting? – Masaże są absolutnym cudem dla skóry – zdradziła.

Rejs Daru Młodzieży dookoła świata. Jak przebiegł?

Rejs Daru Młodzieży dookoła świata dobiegł końca – ekipa dopłynęła do wybrzeża Wielkiej Brytanii. Jak przebiegła ta wielka wyprawa? Uczestnicy opowiedzieli o swoim udziale i jedzeniu na statku.  Komendant Daru Młodzieży Rafał Szymański zdradził również, jak to jest nie widzieć lądu przez tak długi czas. – Oderwać się od świata to jest najpiękniejsze, co się człowiekowi może przydarzyć – podsumował.

Przegląd prasy Michała Kempy

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” Michał Kempa przybliżył najnowsze wiadomości z polskich gazet. Opowiedział między innymi o odejściu ministra finansów, meczu z Austrią i wzroście cen produktów spożywczych.