Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Czy zwierzęta przenoszą koronawirusa? W „Dzień Dobry TVN” wyjaśnił to weterynarz Franek Paśko. Jak wyprowadzać psa na spacer w czasie kwarantanny?

Dlaczego diety nie działają?

Dlaczego ludzie wymyślili diety? Jakie odżywianie się jest najzdrowsze? Wyjaśnił to prof. dr Andreas Michalsen, internista. – Ważne jest zmniejszenie liczby kalorii – zaznaczył. Dlaczego diety nie są skuteczne?

Sposoby na makaron

Grzegorz Zawierucha, który wygrał program „MasterChef”, zdradził w kuchni programu przepisy na makarony. Jak zrobić makaron z serem pleśniowym?

Odpicowane mieszkanie – dwa piętra na Nikiszowcu

Dawniej na osiedlu Nikoszowiec mieszkali tylko górnicy, ale to się zmieniło. Mieszkają tam Anna Lapawa i Piotr Jędrzejewski, których odwiedziła reporterka Katarzyna Jaroszyńska. Co spodobało im się w tym miejscu? Jak urządzili wnętrza swojego mieszkania?

Wygodna sypialnia na dobry sen

Specjalistka do spraw dekoracji wnętrz Ewa Mierzejewska opowiedziała, jak urządzić sypialnie, aby dobrze się w niej wyspać. Jaką lampkę wybrać na szafkę nocną?

Jak często prać pościel i ręczniki?

Ula Chincz doradziła, jak prawidłowo prać pościel i ręczniki. Co ułatwi prasowanie pościeli? Jak przedłużyć żywotność ręczników?