Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Gabi Drzewiecka zajrzała do szafy Kasi Stankiewicz. Dlaczego stawia na minimalizm? – Bardzo nie lubię zakupów ciuchowych – wyjaśniła. Na jakie kroje stawia i co najczęściej nosi na scenie? Wokalistka pokazała swoje ulubione sceniczne kreacje.

Radosław Majdan o swoim sprzeciwie wobec homofobii

Radosław Majdan dołączył do akcji „Sport przeciw homofobii”. Dlaczego się na to zdecydował? W rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział, co chce przekazać uczestnicząc w tej akcji. - Sportowcy powinni być ludźmi wyrozumiałymi – wyjaśnił.

Piotr Cugowski i jego pierwsza solowa płyta

Piotr Cugowski w tym roku kończy 40 lat. Z tej okazji muzyk wydaje swoją pierwszą solową płytę. Mateusz Hładki odwiedził go na planie teledysku do pierwszego singla. Czy w sprawie płyty radził się brata lub taty? – To przede wszystkim ma podobać się mi – wyznał. Czy jego syn jest zainteresowany muzyczną karierą?

Piotr Rubik o swoim odchudzaniu

Piotr Rubik jest obecnie na diecie. Ile kilogramów udało mu się schudnąć? W wywiadzie z Mateuszem Hładkim opowiedział o swojej walce z otyłością. - Odstawiłem słodycze, odstawiłem mięso i przerzuciłem się głównie na warzywa – wyjaśnił.

Marlena Bielińska – znana fotografka gwiazd

Marlena Bielińska w swojej karierze miała okazje fotografować wiele znanych polskich gwiazd. Jak wspomina współprace z Wojciechem Malajkatem czy Michałem Żebrowskim? - Michał Żebrowski to taki uroczy, cudowny błazen, który bardzo niechętnie pozuje – wyjaśniła. Fotografka opowiedziała również o sesji zdjęciowej z Kate Winslet.

Robert Rowiński w finale irlandzkiej edycji „Tańca z gwiazdami”

Polski tancerz Robert Rowiński dotarł do finału irlandzkiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Kim jest jego partnerka? O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział Mateusz Hładki.