Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Często po okresie ciąży wygląd piersi zmienia się. Jak przywrócić formę piersiom po ciąży i karmieniu? Rozmawiały o tym w „Dzień Dobry TVN” trener personalny i dietetyk Edyta Litwiniuk oraz chirurg plastyczny Margareta Budner. Litwiniuk pokazała ćwiczenia dopasowane do kobiet po ciąży i karmieniu.

Aktywny tryb życia w trasie

Paweł Rutyna to kierowca ciężarówki oraz maratończyk. Jak wyglądają jego treningi? Co dał mu sport? – Lepiej jem, jestem szczęśliwszy, uśmiecham się do ludzi – powiedział.

Co to znaczy, że dziecko jest źle wychowane?

Dziecięcy psycholog kliniczny Marta Bąkowska i trenerka umiejętności wychowawczych Sylwia Anderson-Hanney rozmawiały na temat wychowania dzieci. Czy dziecko niegrzeczne jest źle wychowane? Co zrobić, gdy dziecko źle się zachowuje? – Przede wszystkim reagować – zaznaczyła Bąkowska.

Jak dobrze żyć w patchworku?

Klaudia Dziemianko, Maja Malinowska, Magdalena Soszyńska i Krzysztof Hillar opowiedzieli o życiu w rodzinie patchworkowej. – Początki były bardzo ciężkie – powiedziała Dziemianko. – Nie każdy rozumie z czym się zmierzam na co dzień – zaznaczyła Malinowska.

Jak być dobrą macochą?

Agata Olszak-Szymula prowadzi warsztaty dla rodzin patchworkowych i jest macochą. Lidia Piechota to dziennikarka, mama Zachariasza, jej partner ma syna. Rozmawiały w studiu programu o tym, jak być dobrą macochą.