Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Co cztery sekundy gdzieś na świecie diagnozowany jest nowy przypadek choroby Alzheimera. Już teraz cierpi na nią 44 miliony ludzi. Nad rozwiązaniem problemu pracuje m.in. dr Karolina Pierzynowska z Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, która poszukuje leku na choroby neurologiczne. O swojej działalności naukowej opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Jak wybielić zęby w warunkach domowych?

Uzębienie o nieatrakcyjnym kolorze to zmora wielu Polek i Polaków. Coraz częściej korzystamy z profesjonalnych usług wybielania oferowanych w gabinetach dentystycznych. Wybielić zęby można jednak samemu w domu. Jakie są sposoby? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział lek. dent. Tomasz Kupryś.

„Sala Samobójców. Hejter”. Gdzie można obejrzeć film online?

Niedawno premiera w kinach, teraz na małym ekranie. Do biblioteki Playera dołączył film „Sala samobójców. Hejter”. Będzie go można oglądać w serwisie w ofercie „Filmy na żądanie”. O filmie opowiedział jego reżyser Jan Komasa. Dlaczego producenci i twórcy zdecydowali się na taki krok?

Grzegorz Zawierucha i jego sposoby na mięso

Jak przygotować mięso w niebanalny sposób? W kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha przygotował schab w wielu wersjach. Jak zrobić schab pieczony w cieście francuskim ze szpinakiem, duszony w cydrze, wolno pieczony lub panierowany w parmezanie?

Paweł Izdebski w piosence „Nora”

Paweł Izdebski to znany wokalista Studio Accantus i gitarzysta Ralpha Kamińskiego. Na scenie „Dzień Dobry TVN” wykonał utwór „Nora” promujący płytę „@strach”.