Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Właściwie dobranym krojem ubrań można skutecznie modelować figurę. Stosując proste triki, możemy sprawić, że nasza sylwetka będzie wyglądać dokładnie tak, jak tego chcemy. W studiu „Dzień Dobry TVN” Ewa Zakrzewska zaprezentowała wiosenne stylizacje plus size. Jaką sukienkę wybrać, by podkreślić kobiecą sylwetkę?

Najsłynniejsza góralka na Podhalu

Zofia Karpiel-Bułecka to gwiazda Podhala z największą szafą. W swojej kolekcji ma wiele pięknych, góralskich strojów. Mówią o niej, że jest człowiekiem, który załatwi wszystko. Jest też pasjonatką podróży i sportów zimowych. Jakie historie ze swojego życia opowiedziała Dorocie Wellman?

Przegląd prasy Wojciecha Bojanowskiego

W studiu „Dzień Dobry TVN” Wojciech Bojanowski przedstawił najnowsze informacje z krajowej prasy. Opowiedział między innymi o karze, która grozi za żarty z Putina oraz opryszczce z kosmosu. Jakie jeszcze tematy znajdziemy w gazetach?

Czy zioła mogą zastąpić antybiotyki?

Antybiotyki miały być idealnym narzędziem do walki z bakteriami. Niestety coraz więcej słyszy się o lekooporności pewnych wirusów i bakterii. Jak zastąpić klasyczne leki ziołami? Czy mogą one być skuteczniejsze niż antybiotyki? W "Dzień Dobry TVN" specjalista fitoterapii Katarzyna Bartmańska oraz farmaceuta Bartosz Jemioła opowiedzieli o ziołolecznictwie i roślinach, które pomagają walczyć z bakteriami.