Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Niedawno policjanci Artur Sanecznik oraz Mateusz Kopka podczas służby postanowili zatrzymać i skontrolować pojazd, który wzbudził ich zainteresowanie agresywną jazdą. Kiedy okazało się, że w samochodzie znajduje się rodząca kobieta, funkcjonariusze zaproponowali eskortę do szpitala. Czy takie działanie jest dozwolone? – To jest nasza praca – wyjaśnił aspirant.

Zjedz ryż, zostaw mięso

W dzisiejszej kuchni programu Jan Kuroń pokazał różne przepisy na bezmięsne dania. Jak przygotować zapiekane pieczarki, faszerowane ryżem?

Jak pomagać WOŚP?

Dorota Gardias wybrała się na Plac Teatralny by zobaczyć, jak odbywają się przygotowania do kolejnego Finału WOŚP. Prezenterka przedstawiła również dzisiejszą prognozę pogody.

Odpicowane mieszkanie w stylu industrialnym

Kasia Jaroszyńska odwiedziła państwo Chromików, którzy urządzili swój dom w stylu industrialnym z elementami glamour. Właścicielka lubi łączyć przeróżne elementy, które na pozór do siebie nie pasują. – Czasami podoba mi się coś, co trąci kiczem, ale przecież to mój dom – wyjaśniła.

Jak urządzić się w stylu glamour?

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” Ewa Mierzejewska podpowiedziała, jakie elementy wystroju wnętrz będą nam pasować do mieszkania w stylu glamour. Na jakie kolory powinniśmy postawić? – Glamour to jest przepych, glamour to jest odrealniony świat – wyjaśniła ekspertka.