Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha przygotowywał dania ze schabem w roli głównej. Zrobił m.in. medaliony ze schabu z kluskami śląskimi.

Kosmetyki z płatków owsianych

Dlaczego płatki owsiane mają tak szerokie zastosowanie w kosmetykach? Jakie są ich zalety? Jak samodzielnie zrobić nawilżający krem do rąk i maseczkę do twarzy z płatków owsianych? O tym opowiedziała ekspert ds. kosmetycznych Martyna Grzenkowicz.

Z Chorzowa do Manchester United

Mateusz Lipp, młody piłkarz z Chorzowa, został zaproszony na testy do… Manchester United. Jak czuje się z tym wyróżnieniem? Jak zaczęła się jego przygoda z piłką nożną?

Przymusowa regeneracja sportowców

Zapadła decyzja UEFA w sprawie Mistrzostw Europy. Euro 2020 zostało przełożone na 2021 rok. Dziennikarka sportowa Paulina Czarnota-Bojarska opowiedziała o tym, co odwołane wydarzenia sportowe, zawody  i treningi oznaczają dla zawodników i całego środowiska związanego ze sportem.

Pasja z miłości do oceanów

Katarzyna Romanowska rzuciła architekturę dla ceramiki. Teraz wspólnie z chłopakiem Łukaszem Przygodzińskim tworzy ceramikę inspirowaną oceanami. Jej talerze są pełne kolorów, jego stonowane, z męskim pazurem. Z ich talerzy można jeść w wielu warszawskich restauracjach. Jak zacząć przygodę z ceramiką? Jak swoją pasję zmienić w pracę?