Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszych czasach panuje moda na bycie zdrowym i fit. Jakie formy aktywności wybrały polskie gwiazdy? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską znani opowiedzieli o swoich zdrowych nawykach i ulubionych formach aktywności. – Jestem dumna z tego, że mogę iść na siłownię i dać sobie wycisk. – wyjaśniła Karolina Pisarek.

Czy Paulina Krupińska ćwiczy na siłowni?

Paulina Krupińska ma dwójkę dzieci. Czy po dwóch latach od ostatniego porodu wróciła już do formy? W wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o  swoim podejściu do ćwiczeń i odchudzania.– Ja się sama ze sobą bardzo dobrze czuję – wyznała.

Zosia Ślotała o chodzeniu na karate ze swoją córką

Zosia Ślotała od niedawna ćwiczy karate. Co oprócz tego robi? – Dwa razy w tygodniu robię trening funkcjonalny – wyjaśniła. Dlaczego zaangażowała w karate swoją córkę? Stylistka opowiedziała również o planach na powiększenie rodziny.

Angelika Mucha o kulisach programu „Agent - Gwiazdy”

Angelika Mucha wzięła udział w tegorocznej edycji programu Agent – Gwiazdy”. Jak wspomina ten czas? – Było dosyć zabawnie, jestem ciekawa kolejnych odcinków – wyjaśniła. Jak influencerka poradziła sobie z brakiem dostępu do mediów społecznościowych?

Gwiazdy filmu „Całe szczęście” o udziale w programie „Milionerzy”

Główni aktorzy komedii romantycznej „Całe szczęście” wzięli udział w „Milionerach”. W „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o wrażeniach z planu programu. Jakie obrali strategie? – Zabieramy jak największą ilość pieniędzy, nie ryzykujemy – wyjaśnił aktor Tomasz Sapryk.