Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Wiosna to najlepszy czas na sadzenie kwiatów wieloletnich. Już na przełomie marca i kwietnia sadzimy byliny, krzewy ozdobne i owocowe, aby cieszyły oko latem i jesienią. Ogrodnik Łukasz Skop pokazał, jak przyciąć wyschnięte kwiaty hortensji i zasadzić nowe drzewko. - Na koniec podlewamy sadzonkę całą konewką wody - wyjaśnił.

Zbigniew Gaciong i mity dotyczące przesilenia wiosennego

Z nadejściem wiosny pojawia się w mediach coraz więcej informacji na temat wiosennego przesilenia. Czy to zjawisko istnieje? W "Dzień Dobry TVN" internista prof. Zbigniew Gaciong opowiedział o naszym cyklu biologicznym i wpływie pogody na zdrowie i samopoczucie. - W Polsce niedobory witamin praktycznie nie występują - wyjaśnił.

Jak ugotować kaszę mazurską?

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał, jak dobrze ugotować kaszę mazurską. – Najpierw wypłukałem ją na sicie – zdradził. Co warto dodać do garnka z gotującą się kaszą?

Jak szybko i skutecznie myć okna?

Mycie okien to jeden z mniej lubianych obowiązków domowych, szczególnie w chłodniejszych porach roku. Jak zrobić to szybko i bezproblemowo? W "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Świgoń podzieliła się domowymi sposobami na mycie okien bez pozostawiania smug.