Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Wczoraj odbyła się premiera filmu „Cicho, prawie noc” na podstawie powieści Anny Bator. O czym opowiada ta wstrząsająca historia? – To nie jest komedia romantyczna i to nie jest coś, co poprawia nam nastrój – zdradziła Aleksandra Konieczna w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. Jak aktorzy wspominają pracę na planie?

Agata Buzek o swoich przygotowaniach do roli

Agata Buzek pojawiła się w poniedziałek na premierze filmu "Ciemno, prawie noc". Aktorka wcieliła się w produkcji w jedną z głównych postaci. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała, jak przygotowywała się do roli. – Bardzo dużo, powiedziałabym, pracowałam ze swoimi emocjami – wyznała.

Niezwykła charakteryzacja Romy Gąsiorowskiej

Roma Gąsiorowska w filmie „Ciemno, prawie noc” przeszła drastyczną metamorfozę. Jak się z tym czuła? W „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o zmianie swojego wyglądu do roli. - Mam dużo do siebie dystansu – wyznała aktorka.

Magdalena Cielecka o głównej roli w „Chyłce”

Serial „Chyłka” okazał się telewizyjnym hitem. Kolejne odcinki pojawią się już jesienią tego roku. Agnieszka Jastrzębska spytała Magdalenę Cielecką, jak czuła się w głównej roli. Czy dobrze wspomina pracę na planie? - Mnie bardzo dobrze się pracowało nad serialem – podsumowała aktorka.

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz - nowa para w show-biznesie

W show-biznesie pojawiła się nowa para – to król i królowa polskiego kryminału. Remigiusz Mróz podzielił się wiadomością o swoim związku z Katarzyną Bondą z fanami na Facebooku i opublikował wspólne zdjęcie. Zdementował również plotki o wspólnej książce.

Pyszne dania z kiszonek

Fermentowane warzywa są bardzo zdrowe i idealne na początek wiosny. Zawierają wiele cennych witamin i wspomagają odporność. W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski zaprezentował przepisy na dania z dodatkiem pysznych kiszonek.