Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Kasia Stocka „Kashira” to polska gwiazda karnawału w Rio de Janeiro. W „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o swojej tanecznej karierze i kulisach karnawału w Rio. Jak nauczyła się samby?

Wojciech Zieliński na crossficie

Kinga Burzyńska odwiedziła Wojciecha Zielińskiego podczas jego treningu. Kim jest bohater, w którego wcielił się w serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki”? – Każdy może przejść metamorfozę, z głupiego dresiarza do dyrektora hoteli – powiedział.

Kup chleb! Gdzie są klucze? Kto wyniesie śmieci? Rozmówki małżeńskie na co dzień

Scenografka Ewa Strebejko, aktor Mieczysław Hryniewicz, wokalistka Joanna Lazer i muzyk Łukasz Lazer rozmawiali o swoich małżeńskich rozmowach. O co się kłócą? Psycholog Miłosz Brzeziński wyjaśnił, co buduje związek dwojga ludzi.

Trash challenge w wykonaniu redakcji „Dzień Dobry TVN”

Redakcja programu „Dzień Dobry TVN” wzięła udział w trash challenge. W Chojnowie koło Piaseczna sprzątali działkę leśną. – Zastanawiam się, co się dzieje w głowie takiego człowieka, który specjalnie jedzie tutaj, żeby to zostawić, zostawia i ucieka – powiedziała dziennikarka Gabi Drzewiecka. Jakie rzeczy zostały tam wyrzucone?

Primavera, czyli włoska wiosna na talerzu

Cristina Catese zdradziła przepisy na wiosenne potrawy. Jak obrać szparagi? Jaki jest przepis na zupę krem ze szparagów?