Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki pojawił się za kulisami przygotowań do pierwszego odcinka „Big Brothera”. Jakie podejście do scenariusza mieli prowadzący Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak? O swojej niespodziewanej roli opowiedział również Filip Chajzer, który wraz z Małgorzatą Ohme będzie prowadził „Big Brother Nocą”. – U nas będzie cała pikanteria – zdradził.

Manuela, Janusz Dzięcioł i Alicja Walczak o nowicjuszach „Big Brothera”

W studiu „Dzień Dobry TVN” uczestnicy pierwszej polskiej edycji „Big Brothera” opowiedzieli o swoich wrażeniach po premierze nowego sezonu. Co sądzą o uczestnikach? - Samej siebie nie odnalazłam w żadnej z tych kobiet – zdradziła Walczak. Manuela Michalak, Alicja Walczak, Janusz Dzięcioł i zdradzili również, jak wspominają swój udział w programie.

Kajetan Kajetanowicz zrobił Łukaszowi „Dzień Dobry”

Filip Chajzer pomógł Natalii spełnić marzenie jej chłopaka. Na torze w Trzyńcu czekał na niego kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz – jego największy idol. Jak spodobała mu się niespodzianka? – Brak słów, to było moje marzenie, jestem mega szczęśliwy – wyznał.

Kasia Stocka i gorąca samba prosto z Rio de Janeiro

Na scenie „Dzień Dobry TVN” swoje taneczne umiejętności zaprezentowała Kasia Stocka – polska gwiazda karnawału w Rio de Janeiro. Jak wygląda prawdziwa samba?