Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Katarzyna Szudzińska prowadzi treningi dla osób po czterdziestce. Kim są uczestniczki jej zajęć? Jak wygląda trening? – To jest połączenie jogi i fitnessu, ale w takim wolniejszym tempie – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Ilona Kubisiak, uczestniczka zajęć.

Jak zacząć ćwiczyć po długiej przerwie, by nie nabawić się kontuzji?

Agnieszka Paluszyńska doznała kontuzji przez zbyt intensywny trening. – Trener nie dopasował treningu do moich warunków – powiedziała. Co jej zaszkodziło? – Bardzo obciążające ćwiczenia mięśni brzucha i kręgosłupa – wyjaśniła. Fizjoterapeuta i trener Bartosz Paluch opowiedział, jak ćwiczyć po długiej przerwie, aby nie nabawić się kontuzji.

Irlandzki bal charytatywny

Dzień Świętego Patryka to irlandzkie święto narodowe i religijne obchodzone 17 marca. Z tej okazji w Warszawie odbył się charytatywny bal. – Ludzi na całym świecie, mających irlandzkie korzenie, jest aż 70 milionów – powiedziała Emer O’Connell, ambasador Irlandii w Polsce.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Andrzej Stankiewicz opowiedział o tym, jakie artykuły znalazły się w dzisiejszej prasie.

Loteria „Postaw na Dzień Dobry” – Hubert Urbański

Hubert Urbański prowadził loterię „Postaw na Dzień Dobry”. Jakie nagrody są do wygrania? Jakie są zasady gry?

Kajetan Kajetanowicz i ostra jazda na dzień dobry

Natalia postanowiła spełnić marzenie swojego chłopaka Łukasza. – Jego największym marzeniem jest przejażdżka samochodem rajdowym z Kajetanem Kajetanowiczem – powiedziała. Jak zareagował na niespodziankę?