Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Do Filipa Chajzera zgłosiła się Natalia, której chłopak jest wielkim fanem Kajetana Kajetanowicza. Prezenter zaplanował dla partnera dziewczyny niespodziankę. Co czeka na Łukasza na torze w Trzyńcu w Czechach?

Jastrzębska i Jędrzejak o pierwszych emocjach z domu Wielkiego Brata

„Big Brother” wystartował na antenie TVN7. Pierwszy odcinek przyniósł wiele emocji - nie obyło się też bez niespodzianek. Widzowie poznali uczestników i dowiedzieli się kim jest Wielki Brat. W studiu „Dzień Dobry TVN” Bartek Jędrzejak opowiedział o swojej roli i kulisach premierowego odcinka. – Stres był duży, prowadzenie pogody na żywo to jest zupełnie coś innego – wyznał. Towarzyszyła mu również Agnieszka Jastrzębska, która znajdowała się za kulisami w ten ekscytujący wieczór.

Prowadzący „Big Brothera” na minuty przed rozpoczęciem show

Agnieszka Jastrzębska porozmawiała z prowadzącymi „Big Brothera” za kulisami tuż przed rozpoczęciem pierwszego odcinka. Jak Filip Chajzer czuje się w swojej nowej roli? - Ja lubię wyzwania, a to jest wielkie wyzwanie – wyznał.

Agnieszka Woźniak-Starak o emocjach z planu „Big Brothera”

Agnieszka Woźniak-Starak to tegoroczna prowadząca nowej edycji „Big Brothera”. Jak czuła się po premierze pierwszego odcinka na żywo? - Myślę, że za tydzień będzie trochę łatwiej – zdradziła. Czy uczestnicy byli zestresowani?

Jak rozwija się kariera finalistek „Top Model”?

Katarzyna Szklarczyk i Anna Markowska były finalistkami najnowszej edycji "Top Model". Jak rozwija się ich kariera w modelingu po zakończeniu programu? – Jest dużo ofert, podpisałam kontrakt, mam agencję za granicą – wyznała zwyciężczyni „Top Model” Kasia Szklarczyk. Jakie plany na przyszłość ma z kolei Ania Markowska?