Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

W filmie "Całe szczęście" Joanna Liszowska i Tomasz Sapryk wcielają się w rolę pary - dyrygenta i ekscentrycznej wokalistki. Jak stworzyli ekranową relację na planie produkcji? W "Dzień Dobry TVN" aktorzy opowiedzieli o swoich rolach i miłości do muzyki. Jaka była pierwsza prawdziwa pasja Liszowskiej?

Kuchnia Mikołaja Reya

W kuchni "Dzień Dobry TVN” Mikołaj Rey opowiadał o wykorzystaniu oleju rzepakowego tłoczonego na zimno. Jak przygotować boczniaki i pieczarki z sosem tatarskim?

Mało znana twarz Zbigniewa Łuczyńskiego

Zbigniew Łuczyński od wielu lat prowadzi program "Uwaga!”. Prezenter bardzo dba o swoją prywatność. W programie opowiedział o swoim dzieciństwie i pokazał miejsce, do którego ucieka z miasta. Jak odreagowuje trudne tematy, o których rozmawia w pracy?

Tomasz Stockinger i Zbigniew Łuczyński o rozpieszczaniu wnuków

W "Dzień Dobry TVN” świeżo upieczonego dziadek - Zbigniew Łuczyński oraz doświadczony Tomasz Stockinger opowiedzieli o swoich wnukach. Jak podoba im się rola dziadków? Czy rozpieszczają swoje wnuki?

Pogoda na dziś

Dorota Gardias, prosto z Krakowa, przedstawiła wiosenną prognozę pogody. W którym regionie Polski cały dzień będzie przygrzewało słońce?

Anna Dereszowska wraca w kultowej roli

Popularny serial "Odwróceni" wrócił na antenę po 11 latach. Anna Dereszowska gra Laurę Różycką, która w pierwszej części "Odwróconych” była żoną Skalpela, a obecnie, po śmierci pierwszego męża, jest żoną Cygi, granego przez Wojtka Zielińskiego. Aktorka opowiedziała o pracy na planie.