Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Richard Browning to założyciel firmy Gravity Industries, produkującej kombinezony odrzutowe. Anna Senkara odwiedziła go w Sainsbury, gdzie wynalazca opowiedział jej o tym, jak wpadł na pomysł z lataniem. Kiedy pierwszy raz udało mu się wzbić w kontrolowany sposób w powietrze?

Całe życie z głową w chmurach

Ilu z nas codziennie marzy, by całkowicie zmienić swoje życie? Tego kroku nie bał się Piotr Rychlicki, który pewnego dnia obudził się i postanowił spełniać swoje marzenia. Rzucił pracę, sprzedał mieszkanie i zapisał się na kurs paralotniarstwa. Od tamtego czasu jego codzienność kompletnie się zmieniła. Opowiedział o tym w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Joanna Jędrzejczyk pierwszy raz po ostatniej walce

Ostatnia walka Joanny Jędrzejczyk i Weili Zhang została uznana za najlepszą w dziejach kobiecego MMA. Po tym emocjonującego starcia, obie zawodniczki zostały natychmiastowo przewiezione do szpitala, a zdjęcia naszej rodaczki przerażały każdego fana tego sportu. W dzisiejszej rozmowie zapewniła ona jednak, że nie odniosła poważnych obrażeń, a opuchlizna na czole spowodowana była urazem naczyń krwionośnych.