Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Schronisko na Szczelińcu znajduje się w Górach Stołowych, a żeby się do niego dostać, trzeba pokonać piechotą 665 schodów. Zostało ono okrzyknięte wymarzonym miejscem do pracy – na jedno stanowisko aplikowało aż 70 osób. Jak wygląda codzienne życie w schronisku? Pracownicy placówki opowiedzieli o swoich obowiązkach i powodach, dla których zostawili poprzednią pracę i zdecydowali się zamieszkać w górach. – W pewnym momencie przyszedł kryzys, powiedziałam, że dość i uciekłam w góry – wyjaśniła Agnieszka Flis.

Grażyna Machnik – Polka, która zdobyła oba bieguny i Koronę Ziemi

Grażyna Machnik została pierwszą osobą z Polski i drugą kobietą na świecie, która ukończyła The Explorers Grand Slam - wyzwanie składające się ze zdobycia Korony Ziemi i obu biegunów. Ten projekt zajął jej siedem lat. W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o swojej zdobywczej przygodzie i trudnościach, które spotkały ją po drodze. – Nie myślałam, że ukończę ten projekt, ponieważ jest bardzo drogi – wyjaśniła.

SUPem po Wiśle

Dorota Gardias pojechała do Krakowa, gdzie rozmawiała z pasjonatami pływania na desce zwanej SUP. Jak pływa się po rzece?  Prezenterka przedstawiła wiosenną prognozę pogody na najbliższe dni.

Zarzuty pedofilii wobec Michaela Jacksona. Czy są uzasadnione?

"Leaving Neverland" opowiada o domniemanych nadużyciach seksualnych Michaela Jacksona wobec dwóch chłopców - Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona. W filmie dorośli już mężczyźni zdradzili, czego wobec nich miał dopuścił się król popu. Seksuolog i psychoterapeutka Katarzyna Klimko-Damska opowiedziała o tej sytuacji. Jak Kinga Rusin wspomina swoje spotkanie i wywiad z Wadem Robsonem?