Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Bronisława Zamachowska to najmłodsza córka Aleksandry Justy i Zbigniewa Zamachowskiego. Jako trzynastolatka zadebiutowała w filmie Andrzeja Wajdy "Powidoki". Jak wspomina pracę na planie ostatniej produkcji tego znakomitego reżysera? W studiu "Dzień Dobry TVN" towarzyszył jej Zbigniew Zamachowski. Razem opowiedzieli oni o swojej relacji i życiu rodzinnym.

Tomek Sadurski – jeden z najzdolniejszych polskich grafików w USA

Tomek Sadurski to jeden z najzdolniejszych polskich artystów. Studiował grafikę i projektowanie mody w Monachium, a następnie scenografię teatralną i kostiumy na monachijskiej Akademii Sztuk Pięknych. Nauczał rysunku i ilustracji mody w Berlinie. O swojej twórczości rozmawiał z Kingą Rusin.

Kuchnia na wiosenne przesilenie

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował specjalne przepisy na dania poprawiające samopoczucie. Jak przygotować pysznego dorsza, który polepszy nam dzień?

Pogoda prosto z Mazur

Dorota Gardias odwiedziła hodowlę Koni Polskich. To jedyne miejsce, w którym te zwierzęta żyją dziko. Prezenterka przedstawiła również pogodę na najbliższe dni.

Alicja Majewska o swojej karierze i chęci do pracy

Alicja Majewska koncertuje już od ponad 40 lat. Wylansowała szereg przebojów, m.in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”,  „Odkryjemy miłość nieznaną” i „Być kobietą”. Wokalistka mimo, że skończyła już 70 lat, nadal intensywnie pracuje. O swoim nowym krążku "Żyć się chce" i muzycznej pasji opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN".  Na scenie programu wykonała również jedną z piosenek z nowego albumu o tytule "Chce się żyć".