Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Posłanka Krystyna Pawłowicz zamieściła niedawno w internecie post, w którym sugeruje, że homoseksualiści nie są zdolni do typowo "męskich" czynności. Filip Chajzer wraz z wymienionymi w poście mężczyznami sprawdzili, czy orientacja seksualna wpływa na umiejętne wbicia gwoździa w ścianę. A jak poczuł się wymieniony Michał Piróg? 18 lutego 2019 roku Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał Deklarację LGBT+, co wywołało również wiele kontrowersji. Jakie są nowe standardy edukacji seksualnej w warszawskich szkołach zawarte w tym dokumencie? O tym w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała edukatorka seksualna Anna Jurek.

Pogoda na dziś

Dorota Gardias zaprezentowała pogodę na dzisiejszy dzień. W którym regionie Polski będzie najcieplej?

Kuchnia na dobry humor

Andrzej Polan przygotował przepisy na dania, które poprawią dzień. Jak przygotować makaron, który wpłynie na poprawę nastroju?

L.U.C. i Justyna Posadzy w wielkiej podróży przez Stany Zjednoczone

Łukasz L.U.C Rostkowski wraz ze swoją partnerką Justyną Posadzy zrealizowali jedno ze swoich marzeń – przemierzyli kamperem USA. Zwiedzili Los Angeles, czerpali energie z największych drzew świata i dotarli nawet do Doliny Śmierci. Jak wyglądał ich pobyt w Wielkim Kanionie? Czy udało im się zjeść prawdziwego amerykańskiego burgera? Poszczególne etapy swojej podróży para pokazała w "Dzień Dobry TVN".

Jak wyglądają obchody Dnia Świętego Patryka?

Dzień Świętego Patryka to narodowe święto Irlandii. Celebracja tego dnia już dawno jednak wykroczyła poza granice wyspy. Obecnie świętuje się prawie na całym świecie, także w Polsce. W "Dzień Dobry TVN" ambasador Irlandii w Polsce Emer O'Connell opowiedziała o tradycyjnych obchodach tego święta. - W Polsce ponad 50 budynków zostanie podświetlonych na zielono - zdradziła.