Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

4Dreamers to zespół, w którego skład wchodzą: Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk. Grupa cieszy się niesłabnąca popularnością wśród polskich nastolatek. Jak zmieniło się życie młodych muzyków? Czy granie koncertów i nagrywanie płyt to ciężka praca? O tym opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN". Co o ich talencie sądzi trener wokalny Adam Czapla?

Mikołaj Krajewski i Marianna Olbrych o swoim wspólnym życiu i pasjach

Na rozdaniu Fryderyków syn Katarzyny Nosowskiej Mikołaj Krajewski po raz pierwszy pokazał się ze swoją dziewczyną Marianną Olbrych. Czym zajmuje się jego ukochana? Piotr Wojtasik w studiu "Dzień Dobry TVN" przybliżył ścieżkę kariery młodej zawodniczki polo. O swojej miłości i wspólnym życiu para opowiedziała również w rozmowie z dziennikarzem.

Katarzyna Glinka o swoich zaręczynach

Narzeczony Katarzyny Glinki postawił na niestandardowe oświadczyny - o rękę aktorki poprosił na scenie w teatrze przy pełnej widowni. Czy przypadło jej to do gustu? W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem opowiedziała ona o swoich magicznych oświadczynach. - Super, że zrobił to tak, jak chciał - wyznała.

Marta Żmuda-Trzebiatowska o powrocie do pracy

Marta Żmuda-Trzebiatowska niedawno wróciła do pracy po rocznym urlopie macierzyńskim. Jak się czuje? W rozmowie z Piotrem Wojtasikiem aktorka opowiedziała o swoim codziennym życiu z dzieckiem i zawodowych planach. Jak minęły jej pierwsze miesiące bycia mamą? - Wszystko się działo w naturalnym rytmie, niczego nie przyspieszałam - wyznała.

Pionierska operacja tętniaka aorty brzusznej

Po raz pierwszy w Polsce podczas operacji tętniaka aorty brzusznej wykorzystano laser. Zespół lekarzy podjął się pionierskiej metody, ze względu na nietypowe umiejscowienie schorzenia. Dzięki zaawansowanej technologii pan Jerzy przeżył. W studiu „Dzień Dobry TVN” prof. Zbigniew Gałązka, dr Jacek Kurnicki oraz dr Rafał Maciąg opowiedzieli, jak ważne jest wykonywanie badań profilaktycznych i kto jest najbardziej narażony na choroby naczyniowe.