Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Andrzej Polan przygotowywał w kuchni „Dzień Dobry TVN” m.in. faszerowane cukinie. Kucharz zdradził przepis na cukinię faszerowaną jabłkami otoczoną mięsem. Jak zrobić kapustę faszerowaną ziemniakami i kaszanką?

Brie Larson jako superbohaterka Kapitan Marvel

Brie Larson to zdobywczyni Oscara za film „Pokój”. Teraz wcieliła się w superbohaterkę Kapitan Marvel. Czy lubi wyzwania? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Anna Wendzikowska. Co sądzi o silnych postaciach kobiecych w filmach?

Co warto zobaczyć w kinie?

Dziennikarka Anna Wendzikowska doradziła, na co warto wybrać się do kina. O czym jest film „Przemytnik”? W jakiej produkcji zagrała aktorka Penelope Cruz?

Muzyczne sceny na planie filmu „Całe szczęście”

Kinga Burzyńska odwiedziła aktorów na planie filmu „Cale szczęście”. W rolach głównych aktorzy: Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. Kim jest bohaterka, w którą wcieliła się Joanna Liszowska? Gdzie odbywały się zdjęcia?

Jak wiosną wspomóc oczyszczanie organizmu?

Karolina i Maciej Szaciłło wyjaśnili, jak wspomóc oczyszczanie organizmu. – Jeśli robimy jakiekolwiek kuracje oczyszczające, to nie wskakujmy z dnia na dzień, tylko przygotujmy trochę organizm – zaznaczyła Szaciłło. Jakie produkty mają właściwości oczyszczające i co z nich przygotowali?

Plastik fantastik?

Podróżnik i bloger Łukasz Długowski zrobił zakupy w internecie. Zauważył, że wszystkie rzeczy były zapakowane w plastik. Dlaczego w sklepach stacjonarnych i internetowych króluje plastik? Czym można go zastąpić?