Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Problemy z opuchniętymi nogami mogą dotyczyć każdego człowieka w każdym wieku. Jakie są główne przyczyny powstawania obrzęku nóg? Jak można radzić sobie z tym problemem? W „Dzień Dobry TVN” na te i na wiele innych pytań dotyczących naszych kończyn dolnych odpowiedział lekarz chorób wewnętrznych prof. Zbigniew Gaciong.

Jak wytrenować zwierzęta w ZOO?

Zwierzęta w ZOO wcale się nie nudzą – oprócz jedzenia i spania mają również codzienne treningi. Opiekunowie zwierząt w gdańskim ZOO opowiedzieli o tym, jak wyglądają przykładowe ćwiczenia dla dzikich zwierząt. – Zawsze jak jest jakaś komenda i wykonają to, co my chcemy dobrze, to dostają w nagrodę smakołyki – wyjaśniła opiekunka żyraf Sylwia Szrmach. Jakimi uczniami są hipopotamy?

Daria Ładocha i jej przepis na kurczaka pieczonego w aromatycznych przyprawach

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowała kurczaka pieczonego w aromatycznych przyprawach. Jakich ziół użyła?

Qczaj i porcja energii na dziś

Liliana razem ze swoimi rodzicami wylicytowała trening z Qczajem. Dlaczego zdecydowała się wziąć udział w tej aukcji? Młoda fanka opowiedziała o swoich marzeniach i chęci niesienia pomocy innym.