Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Na początku programu „Dzień Dobry TVN” Kashira wykonała krótki pokaz samby. Jak została nauczycielką w szkole samby w Rio De Janeiro?

Jak pomagać WOŚP?

Dorota Gardias sprawdziła, jak wyglądają przygotowania do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Śmietniki czynne tylko przez 2 godziny dziennie

Na jednym z osiedli w Białej Podlaskiej ustalono w jakich godzinach można wyrzucać segregowane odpady. Co na to mieszkańcy?

Polki w Szkocji uratowały ludzi z płonącego samochodu

Natalia Kowszyn i Weronika Dawgul to Polki, mieszkające w Szkokcji, które uratowały ludzi z płonącego samochodu. W rozmowie z Barbarą Pasek opowiedziały o akcji ratunkowej. Czy mają kontakt z ludźmi, których uratowały?

Jak pomagać WOŚP?

Dorota Gardias sprawdziła, jak wyglądają przygotowania do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak można zaangażować się w akcję? A jaka będzie dzisiaj pogoda?

Wszystkie kobiety Piotra Rubika

Dziennikarz Mateusz Hładki odwiedził kompozytora Piotra Rubika w jego domu. Mama Rubika Żanetta Wrońska zdradziła, jaka relacja łączy ją z synową Agatą Rubik. A jakim zięciem jest Rubik? – Mało jest takich facetów, to człowiek, który ma niesamowicie dużo cierpliwości, jest kochający, wyrozumiały – powiedziała Jolanta Paskudzka, teściowa Rubika.

Co nowego w show-biznesie?

Mateusz Hładki opowiedział o informacji, która wstrząsnęła Wielką Brytanią i resztą świata. Książę Harry i Meghan Markle oświadczyli, że odchodzą z dworu królewskiego. – Napisali, że rezygnują z obowiązków i przywilejów wysokiej rangi rodziny królewskiej – powiedział dziennikarz. – Okazuje się, że królowa o niczym nie wiedziała – dodał. Gdzie zamieszkają? Czym będą się zajmować?

Co jeszcze w programie?

Uciekł przed więzieniem w futerale na kontrabas

Zjedz ryż, zostaw mięso

Pogotowie kwiatowe Mai Popielarskiej

Poranny przegląd prasy Damiana Michałowskiego