Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Za kulisami wyborów Mistera Polski. Kto zdobędzie tytuł?

Kto wygra konkurs na Mistera Polski 2019? Już 9 stycznia poznamy następcę Jakuba Kucnera. Agnieszka Jastrzębska zajrzała za kulisy przygotowań do finału. Co jest najtrudniejsze w tym procesie? – Codziennie mamy bardzo ciężkie treningi choreograficzne – wyjaśnił finalista Mateusz Jaroszewski.

Edyta Górniak po raz pierwszy o udziale w „Agent – Gwiazdy”

Edyta Górniak pojawi się w tegorocznym składzie programu „Agent – Gwiazdy”. W wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o tej przygodzie. Dlaczego zdecydowała się na udział w produkcji? - Trochę dałam się nakłonić, nawet wiem, kto jest agentem – zdradziła.

Joanna Przetakiewicz rozwija swój inspirujący projekt dla kobiet

"Era Nowych Kobiet" to nowa akcja Joanny Przetakiewicz. Co ma na celu i jak wygląda jej działalność? Projektantka opowiedziała o swoim pomyśle na pomaganie samotnym kobietom. – My Polki jesteśmy na ostatnim miejscu akceptacji samych siebie – wyjaśniła.

Rinke Rooyens o wsparciu dla ukochanej

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz są parą od dwóch lat. Jak im się układa? Co partner projektantki sądzi o jej karierze i kobiecej sile? Za co najbardziej ją szanuje? Producent opowiedział o relacji  i wsparciu, którego udziela ukochanej. – Prawdziwi mężczyźni są w stanie stać obok takich silnych kobiet – wyjaśnił.

Agnieszka Jastrzębska o międzynarodowej karierze Joanny Kulig

Joanna Kulig po międzynarodowej premierze filmu „Zimna wojna” podbija Hollywood. Jak wygląda jej życie w Los Angeles? Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o rozwijającej się karierze polskiej aktorki. – Ja się spodziewam naprawdę wielkich rzeczy – wyjaśniła.