Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Psy i koty są bardzo popularne wśród gwiazd. Jakie pupile mają Tomasz Ciachorowski czy Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazdy w wywiadach z Mateuszem Hładkim opowiedziały o swoich ukochanych zwierzakach. – Dostałem Stefana w zeszłym roku i absolutnie się w nim zakochałem – wyjaśnił Łukasz Jemioł, właściciel dwóch kotów rosyjskich.

Agnieszka Woźniak-Starak o pierwszym odcinku „Big Brothera”

Już 17 marca widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek „Big Brothera”. Prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o kulisach przygotowań do premiery. – Myślę, że niespodzianek podczas tego odcinka będzie bardzo dużo – zdradziła.

Maciej i Leon Myszkowscy o swojej relacji

Leon Myszkowski to syn Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Od niedawna zajmuje się muzyką – został DJ-em. W „Dzień Dobry TVN” wraz ze swoim tatą opowiedział o ich relacji i nastoletnim buncie. – Nie jest mi źle w domu, ale chciałbym już zacząć sam sobie – wyznał.

Agnieszka Dygant o swoich modowych wyborach

W tegorocznym jury konkursu Fashion Designer Awards pojawiła się Agnieszka Dygant. W rozmowie z  Mateuszem Hładkim opowiedziała o swoim podejściu do mody. – Lubię sobie zrobić dobrze kupując coś ładnego, to jest miły moment – zdradziła aktorka. Co znajduje się w jej szafie?

Mateusz Hładki o życiu i karierze Zofii Czerwińskiej

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki opowiedział o kolorowym życiu Zofii Czerwińskiej, która odeszła w tym tygodniu. – Ostatnią wolą pani Czerwińskiej było to, aby na jej pogrzebie zaśpiewano piosenkę „My Way”, a urna była w kolorze różowym, bo w różowym jest jej do twarzy – wyjaśnił. Jakie wspomnienia związane z aktorką przywołał dziennikarz?