Dzień Dobry TVN

sezon 29

Dzień Dobry TVN

Nagość przy dziecku to kwestia niezmiennie nurtująca rodziców. Temat jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Do jakiego wieku wypada się z nim kąpać? O tym, jak nagie ciało rodzica wpływa na rozwój najmłodszych w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała psycholożka Karolina Dziadkiewicz.

Christina Ozturk - 23-letnia mama jedenaściorga dzieci

Christina Ozturk jest 23-letnią mamą jedenaściorga dzieci, z których dziesiątka przyszła na świat dzięki surogatkom, czyli zastępczym matkom. Choć Rosjanka ma już dość wywiadów, reporterce „Dzień Dobry TVN” Biance Zalewskiej udało się z nią porozmawiać. Czy kobieta wraz z mężem planuje kolejne pociechy? Ile niań jej pomaga?

Przegląd prasy Kamila Dziubki

W studiu programu Kamil Dziubka opowiedział o najnowszych wiadomościach z polskiej prasy.

Instagramowe desery Julii Jackiewicz

Są przepyszne, kolorowe i pięknie prezentują się na zdjęciach. Desery Julii Jackiewicz robią furorę w Internecie. W kuchni „Dzień Dobry TVN” popularna instagramerka przygotowała ciasteczka musowe, tort musowy oraz makaroniki. Jak zostać mistrzem deserów?

Patryk Brożyński – mistrz jumpstyle’u. Na czym polega ten taniec?

Patryk Brożyński od ośmiu lat tańczy jumpstyle. Niedawno pokonał międzynarodowych rywali i zwyciężył World Jumpstyle League 2020. Jak zaczęła się jego niezwykła pasja? O tym opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.