Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Rodzice mają różne metody na zachęcenie dzieci do jedzenia. Niektóre pomysły zdradziły same dzieci. Mama dwóch dziewczynek Sylwia Włodarska opowiedziała o swoich metodach na zachęcenie córek do jedzenia. Z czego może wynikać niechęć dzieci do jedzenia? Wyjaśniła to w „Dzień Dobry TVN” Sylwia Lenartowicz, mama i dietetyk dziecięcy.

Gdzie i jak jedzą w domu nasze dzieci

Dietetyk Agata Ziemnicka oraz Aneta Kuroń, która prowadzi warsztaty kulinarne, rozmawiały o tym, jak podchodzą do wspólnych posiłków z dziećmi. – Żywienie dzieci jest tematem bardzo trudnym – powiedziała Ziemnicka. – Dziecka intuicyjność jest najważniejsza, jeżeli chodzi o wybór jedzenia – dodała. Jak jedzą jej dzieci?

Gdzie słońce, a gdzie deszcz?

Bartek Jędrzejak opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Zosia wieczna podróżniczka

Podróżniczka Zosia Lenczewska-Samotyj opowiedziała o swojej potrzebie podróżowania. Przeprowadzała się aż 20 razy. Jaka była jej pierwsza podróż? – Miałam osiemnaście lat, gdy rzuciłam szkołę i wyjechałam do Anglii – powiedziała. – Trochę za marzeniami, trochę za miłością, a przede wszystkim za podróżami i żeby spróbować życia w wolności – dodała. Czym podróżowała i czym się zajmowała?