Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Studio „Dzień Dobry TVN” odwiedziła młoda para spodziewająca się dziecka – Dominika i Piotr. Postanowili dowiedzieć się, jaka będzie płeć ich maleństwa właśnie w programie. Co przygotowała dla nich artystka balonowa?

W domu u Magdy Steczkowskiej i Piotr Królika. Co kryją jego wnętrza?

Magda Steczkowska i Piotr Królik od lat mieszkają pod Krakowem. Mateusz Hładki odwiedził parę w ich imponującym domu. Co kryją jego wnętrza i jak wygląda ogród? – Na samym dole mamy miejsce na ognisko, nasze ulubione – wyjaśnił Królik. Czyje obrazy zdobią ściany ich domu?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się

Dominika Tajner-Wiśniewska umieściła na swoim profilu w jednym z mediów społecznościowych informację, że jej mąż Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Za chwilę jednak usunęła ten post. Czy rzeczywiście źle się dzieje w małżeństwie państwa Wiśniewskich? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział reporter Mateusz Hładki.

Co się wydarzy w trzecim odcinku programu „Agent - Gwiazdy”?

Uczestniczka „Agenta – Gwiazdy” Viola Kołakowska opowiedziała o tym, co widzowie będą mogli zobaczyć w najnowszym odcinku. – Musiałam wsiąść na paralotnię, bardzo trudne zadanie – zdradziła.

Czy mężczyźni też oczekują komplementów?

Feminizm jest ostatnio bardzo w modzie. Czy panowie czują się z tego powodu pominięci? Olivier Janiak w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział o równouprawnieniu i komplementach, których mężczyźni oczekują od kobiet. – Ja się o to upominam – wyjaśnił.

Czy żyjemy w czasach kryzysu męskości?

Mężczyźni w dzisiejszych czasach coraz chętniej dbają o swój wygląd. Czy oznacza to, że świat przeżywa kryzys męskości? Aktor Tomasz Ciachorowski opowiedział o tym zjawisku. – Ja uważam, że kryzys męskości to mit, ja nie jestem w kryzysie – wyjaśnił. Czym dla niego jest męskość?