Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Autorka poradników Małgorzata Świgoń wyjaśniła, jak czyścić buty z białą podeszwą. Jak zrobić papkę do czyszczenia butów?

„Big Brother” powraca

Bartek Jędrzejak wybrał się do domu Wielkiego Brata. Rozmawiał tam z prowadzącą „Big Brother” Agnieszką Woźniak-Starak. – To będzie grupa, gdzie każdy widz znajdzie swojego reprezentanta – powiedziała.

Ponad 100 nastolatków rocznie popełnia samobójstwo

Alicja Kołbuc próbowała popełnić samobójstwo. Natalia Wróbel cierpi na depresję. O swojej historii opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”. – Ta próba samobójcza to był w pewien sposób ruch obronny przed pustką, która mnie czekała, że ja nie pozwolę jej do mnie dojść, że ucieknę przed nią – powiedziała Kołbuc.

Samobójstwa wśród dzieci i młodzieży. Dlaczego do nich dochodzi?

116 111 to telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Z jakimi problemami dzwonią? Powiedziała o tym Lucyna Kicińska. Jakie mogą być powody samobójstw? – Dzieci i nastolatki są pozostawiane same sobie w radzeniu sobie z małymi problemami – zaznaczyła koordynatorka telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży. – Presja na to, żeby być idealnym – dodała. Co powinno nas zaniepokoić?