Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Kirby Jenner jest jednym z największych fanów rodziny Kardashianów i Jennerów. Określa się on mianem zaginionego brata bliźniaka Kendall Jenner, a na Instagramie obserwuje go ponad milion osób. Influencer w wywiadzie z Basią Pasek opowiedział o swojej działalności w sieci i fascynacji rodziną Kardashianów. Czym się obecnie zajmuje? – Chciałbym zaadoptować żółwia – zdradził.

Na czym polega fenomen rodziny Kardashianów i Jennerów?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Barbara Pasek opowiedziała o fenomenie rodziny Kardashianów i Jennerów. Jak wygląda ich drzewo genealogiczne i kiedy zdobyli popularność? – Od Kim zaczęła się ta cała show-biznesowa historia, bo przecież była seks taśma – wyjaśniła dziennikarka.

Czernecki i Kościukiewicz na planie „Diagnozy”

W obsadzie „Diagnozy” znowu znaleźli się Michał Czernecki i Mateusz Kościukiewicz. W rozmowie z Kingą Burzyńską aktorzy opowiedzieli o pracy na planie serialu. Czy Kościukiewicz planował wrócić w nowym sezonie? – Bardzo lubię tutaj pracować – zdradził.

Piotr Kucharski o właściwościach czarnuszki

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski rozpoczął pracę nad indyjskimi chlebkami naan. Dlaczego ciasto drożdżowe wyrastało w lodówce? Kucharz opowiedział również o zdrowotnych właściwościach czarnuszki. - Reguluje nasz układ trawienny, jest moczopędna – zdradził.

Jak odpowiednią bielizną podkreślić dekolt?

Jeśli chcemy pokazać nieco więcej w naszej stylizacji i postawić na głęboki dekolt, potrzebujemy do tego odpowiedniej bielizny. W „Dzień Dobry TVN” Monika Kołodyńska pokazała trzy techniczne biustonosze do zadań specjalnych.