Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Obecnie coraz częściej opłaca się kupić nowy sprzęt AGD lub RTV niż go naprawić. Nie zawsze jednak takie rozwiązanie jest słuszne, tym bardziej, że gwarancja najczęściej obejmuje od dwóch do pięciu lat. Co zatem zrobić kiedy zepsuje się nasz domowy sprzęt? O tym opowiedział serwisant Doktor Mariusz Marcel Jankowski.

Cudowna czarnuszka. Do czego jej użyć?

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał swój przepis na twarożek z podsmażonym i świeżym porem oraz czarnuszką. Co jeszcze dodał do tej pysznej śniadaniowej pasty?

Bartek Jędrzejak w reżyserce domu Wielkiego Brata

Bartek Jędrzejak przyjrzał się, jak wyglądają kulisy przygotowań do premiery nowego sezonu „Big Brothera” w reżyserce domu Wielkiego Brata. Gdzie będzie można obejrzeć transmisję na żywo z planu programu?

Co może grozić za korzystanie z mediów społecznościowych w pracy?

Używanie mediów społecznościowych w czasie pracy może skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami. Czy pracodawca ma prawo kontrolować naszą aktywność na służbowym komputerze? W „Dzień Dobry TVN” adwokat Magdalena Wilk opowiedziała o tym, co grozi za używanie internetu do celów prywatnych w pracy. - Korzystanie z internetu w godzinach pracy stało się pewną plagą – wyjaśniła.