Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

„Kurier” w reżyserii Władysława Pasikowskiego to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego - "Kuriera z Warszawy". Jak aktor Philippe Tłokiński, który zagrał główną rolę, przygotowywał się do tej produkcji? Aktorka Patrycja Volny wyjaśniła, jak życie jej rodziców było związane z Janem Nowakiem-Jeziorańskim.

Cezary Pazura o współpracy z Władysławem Pasikowskim

- Dzięki Władkowi Pasikowskiemu zaistniałem w polskiej kinematografii – powiedział w "Dzień Dobry TVN" aktor Cezary Pazura. Czy łączy go przyjaźń z reżyserem?

Borys Szyc w serialu BBC u boku Helen Hunt

Borys Szyc opowiedział o swojej roli w serialu BBC „World on fire” z Helen Hunt w roli głównej. Jaka historia została tam przedstawiona? Jak aktor wspominał swoją rolę w filmie „Piłsudski”. – Jestem ciekaw jak to wyszło, bo dla mnie to było największe wydarzenie w zeszłym roku, bardzo duża, ważna dla mnie – powiedział.

Niezwykła sesja Natalii Siwiec

Natalia Siwiec opowiedziała o swojej sesji zdjęciowej w litewskim „L'Officiel”. Czy to jej pierwszy krok w stronę międzynarodowej kariery? – Nie wiążę z tym większych nadziei – zdradziła modelka.

Przyjaźń Ilony Ostrowskiej i Karoliny Ferenstein-Kraśko

Ilona Ostrowska i Karolina Ferenstein-Kraśko wzięły udział w programie „Agnet – Gwiazdy 3 ”. Co zdecydowało o tym, że utrzymują ze sobą kontakt po programie? – Bardzo nas złączyła pasja Karoliny, moja poniekąd, a tak naprawdę wielka mojej córki, czyli konie – zdradziła Ostrowska. – Mamy super wspólne poczucie humoru i uwielbiamy się wygłupiać, ale też potrafimy chodzić sobie długo i gadać różnych sprawach – dodała. – Na tym właśnie polega przyjaźń – podkreśliła Ferenstein-Kraśko.

„Big Brother” powraca

Bartek Jędrzejak wybrał się do domu Wielkiego Brata. Jak wygląda to miejsce?

Co jeszcze w programie?

Prawdziwa polska Roszpunka

Najmodniejsze dekolty tego sezonu

Czym grozi uzależnienie od cukru?