Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zrobią komuś dobry dzień

Filip Chajzer pomógł w przygotowaniu niespodzianki dla pani Lilii. W roli nauczycieli tańca wystąpili Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Jak z walcem poradził sobie dziennikarz?

Kolorowe fitsłodycze na poprawę humoru

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Monika Kuczma i Angelika Kuczma przygotowywały kolorowe fitsłodycze. Jaki jest przepis na słoiczki Ciasteczkowy Potwór?

Jak wybaczyć coś, co jest niewybaczalne?

Juan Manuel Cotelo to reżyser filmu „Największy dar”, fabularyzowanego dokumentu w konwencji westernowej komedii i kina faktu, gdzie ofiary ataku i rodziny ofiar wybaczają sprawcom największe zbrodnie. – Jednego dnia miałem wywiad z człowiekiem, który zabił młodego chłopaka – powiedział Cotelo. Jak pomógł mu uzyskać przebaczenie od rodziny chłopca?  Czym jest prawdziwe wybaczenie? – To akt łaski, to prawdziwa miłość – zaznaczył. – Chciałbym, żeby ten film dawał ludziom nadzieję – dodał.

Jak wybaczyć niewybaczalne?

Wokalistka Eleni wybaczyła zabójcy swojej córki, którą zamordowano w 1994 roku. – Wyrastałam w miłości do drugiego człowieka, niezależnie, co zrobił i kim jest – powiedziała. – Wiedziałam, że doszło do tragedii dwóch rodzin, naszej rodziny i rodziny tego chłopaka – zaznaczyła. Komu potrzebne jest przebaczenie? Co dało jej to, że wybaczyła zabójcy swojej córki? Psycholog Miłosz Brzeziński powiedział o radzeniu sobie z żalem.

Małgorzata Foremniak – aktorka w biegu

Dziennikarka Kinga Burzyńska spotkała się z Małgorzatą Foremniak w Poznaniu. Aktorka zagrała w nowej serii serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki”. Jak czuła się ponownie grając Mirę? Jakie relacje łączą ją z córką? – Czasem jak rozmawiam z moją córką, to zastanawiam się, czy to na pewno ja jestem jej matką – zdradziła. – Mamy bardzo fajną relację ze sobą – dodała. Jak przygotowuje się do spektaklu? – Muszę zjeść konkretny obiad, konkretne danie, które da mi energię – wyjaśniła. Aktor Szymon Bobrowski zdradził, czego Foremniak nie lubi. Jaką jest aktorką?