Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

9 marca po raz 25. rozdano Fryderyki. - Połączenie publiczności i branży muzycznej po raz pierwszy to ogromne wydarzenie - powiedział w "Dzień Dobry TVN" wokalista Michał Szpak. - Dla każdego artysty jest ważne, żeby branża muzyczna doceniła - zaznaczyła wokalistka Natalia Kukulska. - To jest dla mnie przełomowy i wzruszający moment - powiedziała o swoim występie Małgorzata Uściłowska. Jak wokalistka Agnieszka Chylińska wspominała pierwszą edycję Fryderyków?

Agnieszka Chylińska o swoich pamiętnych Fryderykach

Agnieszka Chylińska powiedziała o swoich pamiętnych Fryderykach. W roku 1996 odbierała nagrodę za debit roku i powiedziała ze sceny, że nienawidzi nauczycieli. - Nie wstydzę się tego - zaznaczyła w rozmowie z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską. - Była niezgoda środowiska na to, żebym śpiewała, a jednak udało mi się wywalczyć to śpiewanie dla siebie - dodała.

Miki Krajewski z dziewczyną kibicują jego mamie Kasi Nosowskiej

Mikołaj Krajewski opowiedział o koncertowaniu ze swoją mamą Katarzyną Nosowską. Czy jego dziewczyna jeździła z nim na koncerty? Jakie ma plany muzyczne?

Natalia Kukulska znów zaśpiewa dla dzieci

Natalia Kukulska nagrała płytę dla dzieci „Szukaj w snach”. Wokalistka zdradziła, czy śpiewanie kołysanek było dla niej trudne.

Edyta Górniak o reakcjach na jej odejście z programu „Agent - Gwiazdy”

Edyta Górniak na własne życzenie odeszła z programu „Agent – Gwiazdy”. – Po tym moim skoku w przepaść nie spodziewałam się, że tak ludzie będą ze mną to przeżywać – powiedziała wokalistka. O czym pisali jej fani? Dlaczego zdecydowała się opuścić program?

Fakty TVN24 BiS

10 marca, krótko po starcie, rozbił się samolot egipskich linii lotniczych. Na pokładzie było 149 pasażerów i osiem osób załogi, nikt nie przeżył. Wśród ofiar jest też dwóch Polaków. Dziennikarz Mateusz Walczak powiedział o najnowszych informacjach związanych z tą katastrofą.