Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Karim Matusewicz to założyciel kolektywu muzycznego Karimski Club. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o nowej płycie „Dla dzieci”. Co robi tam Bartłomiej Topa? – Śpiewam w jednej z piosenek – zdradził. – Opowiadam historię człowieka, który wypuszcza Dżina z butli i jest szczęśliwy, radosny – dodał. Na jaki cel charytatywny są przekazywane pieniądze ze sprzedaży albumu? Jaka powinna być muzyka dla dzieci? – Dzieci są bardzo uważnym słuchaczem, mądrym i kitu nie można im wciskać – powiedział Matusewicz.

Wielki powrót Dido

Dido to brytyjska piosenkarka pop pochodzenia irlandzko-francuskiego, która sprzedała ponad 40 milionów albumów na całym świecie. Teraz powraca z nową płytą „Still on my mind”. – Ten album narodził się w bardzo łatwy i naturalny sposób – powiedziała w rozmowie z dziennikarką Anną Senkarą. Kto pomagał jej w wyborze piosenek, które znalazły się na nowym krążku?

Serwis informacyjny

Jakub Porada opowiedział o tym, co wydarzyło się w kraju i na świecie.

USA – Mile widziane

Justyna Posadzy i Łukasz L.U.C Rostkowski pokazali swoją podróż kamperem po Stanach Zjednoczonych. Jakie miejsca zwiedzili i co tam robili? W studiu programu wyjaśnili, jak przygotowywali się do wyjazdu. Co ich zaskoczyło? – Wiele rzeczy – powiedziała Posadzy. – Mnie zaskoczyło moje ciało, dostałem wysypu alergii – zdradził Rostkowski.

Prognoza pogody

Tomasz Zubilewicz opowiadał o prognozie pogody z Bukowiny Tatrzańskiej. Spotkał się też z ratownikiem TOPR Grzegorzem Bargielem. Na co uważać w górach? Jakie będą dzisiaj temperatury?

Rekordowa zbiórka WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała 175 938 717 złotych. Prezes WOŚP Jerzy Owsiak wyjaśnił, na co zostały przekazane pieniądze.