Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Mirosław Tłokiński to były piłkarz, gracz m.in. Widzewa Łódź oraz ojciec aktora Philippe’a Tłokińskiego. – Jestem dumny i cieszę się, że Philippe wygrał casting do głównej roli, że mógł pracować u boku tak wspaniałego reżysera jakim jest pan Władysław Pasikowski i był otoczony wspaniałą gamą fantastycznych aktorów – powiedział Tłokiński o roli swojego syna w filmie „Kurier”. Czy był rozczarowany tym, że jego syn nie poszedł w jego ślady?

Przybrany syn Jarosława Iwaszkiewicza

Wiesław Kępiński to przybrany syn Anny Iwaszkiewicz i Jarosława Iwaszkiewicza. Jak zginęła jego rodzina? W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o tym, jak znalazł się w rodzinie Iwaszkiewiczów.

Serwis informacyjny

Jakub Porada opowiedział o tym, co wydarzyło się w kraju.

„Efekt Domina”. Życie w Indonezji

Dominika Kulczyk to filantropka, która realizuje programy pomocowe na całym świecie. W szóstej serii cyklu „Efekt Domina” dotarła na indonezyjską wyspę Sumba. Mieszkający tam ludzie zmagają się od lat z malarią. – W 2001 roku, kiedy tu przyjechałem, jak ludzie chorowali, to chodzili do szamana, ten zabijał kurczaka i po jego wnętrznościach oceniał, czy ktoś wyjdzie z choroby – powiedział dr Claus Bogh. – Dawniej ludzie tutaj tak robili, po prostu czekali na to, czy przeżyją chorobę, czy nie – dodał. Jak wyglądają tam domy? Jak można pokonać malarię? Lekarz rodzinny i mikrobiolog Izabela Chudzicka-Strugała była na Sumbie dwa razy. Z jakimi jeszcze chorobami zmagają się mieszkańcy wyspy?