Dzień Dobry TVN

sezon 17

Dzień Dobry TVN

Dziś urodziny obchodzi Kinga Rusin. Jaką niespodziankę miał dla niej Piotr Kraśko?

Niedziela (nie)handlowa

Jak wygląda zakaz handlu w niedzielę dla właścicieli sklepów? Filip Chajzer odwiedził tych, którzy sami stanęli za ladą. Jakie zaobserwowali spadki zysku?

Co dziś w pogodzie?

Bartek Jędrzejak zdradził jaka dziś będzie pogoda.

Rodzina to siła Magdy Gessler

Magda Gessler opowiedziała o swoich dzieciach. – Mają swoją niezależność przez to, że nie byli trzymani cały czas za rękę – wyjaśniła restauratorka. Czy rodzina daje jej siłę? W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki opowiedział o klasie Gesslerów. Kto jest kim w tej rodzinie?

Piotr Ikonowicz – brat Magdy Gessler

Piotr Ikonowicz zdradził jaką siostrą jest Magda Gessler. Jakie było ich dzieciństwo?

Kto jest kim u Gesslerów?

- Bardzo duży eklektyzm osobowości i bardzo dużo zdolnych ludzi, którzy nie wchodzą sobie w drogę, a wzajemnie się szanują – powiedziała o swojej rodzinie Lara Gessler. Kim dla niej i jej brata Tadeusza Müllera jest Mateusz Gessler?

Co nowego w świecie gwiazd?

Mateusz Hładki opowiedział o walce Joanny Jędrzejczyk z Zhang Weili. – Mówi się, że to była jedna z najlepszych walk MMA – powiedział dziennikarz. Dlaczego obie zawodniczki trafiły do szpitala?

„Biesy Polskie” – wyjątkowa wystawa portretu kobiecego

W Warszawie odbyła się wystawa „Biesy Polskie”. Zwiedzający mogli podziwiać fotografie autorstwa Maksymiliana Ławrynowicza. W sesji zdjęciowej wzięły udział m.in. aktorki Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania.