Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

9 marca po raz dwudziesty piąty rozdano Nagrody Muzyczne Fryderyki. Na czym polega wyjątkowość tych nagród? – Fryderyk to jest odpowiednik amerykańskiego Grammy – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Majka Jeżowska, wokalistka. – To jest najwyższe wyróżnienie dla artysty – zaznaczył Michał Szpak, wokalista. – Nominacja jest dla mnie czymś, o czym nawet nie marzyłam – zdradziła Małgorzata Uściłowska, wokalistka.

Niezwykle skromny Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło otrzymał dziesięć nominacji do Fryderyków. Z rozdania nagród wyszedł z pięcioma statuetkami. Tuż po gali z wokalistą rozmawiał dziennikarz Piotr Wojtasik. – Nie czuję się zasłużoną jednostką w tym tłumie – powiedział Podsiadło.

Mikołaj Krajewski. Dlaczego nie wystąpił z Katarzyną Nosowską?

Mikołaj Krajewski zdradził, dlaczego nie wystąpił podczas gali Fryderyków ze swoją mamą Katarzyną Nosowską.

Natalia Nykiel miała wypadek na scenie

Wokalistka Natalia Nykiel opowiedziała o swoim wypadku na scenie. Czy wraca już do zdrowia? – Zaczynam rehabilitację, więc na koncertach letnich będziemy odpowiednio skakać i się bawić – zdradziła.

Gdzie swoje nagrody trzyma Edyta Górniak?

Edyta Górniak zdradziła, gdzie trzyma swoje statuetki. – Z tych sześćdziesięciu ośmiu zostały mi w domu dwie, jest też kilka nagród u mamy chrzestnej mojego synka – powiedziała wokalistka. – Ale w sercu mam pamiątki – dodała.

Michał Szpak o swojej trasie po Stanach Zjednoczonych

Michał Szpak opowiedział o swojej trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Jakie miejsca odwiedził?